Апаратна косметологія

Впровадження у світ естетичних доглядів апаратних видів впливу (ультразвук, мікроструми, радіоліфтинг, лазерна та фототерапія тощо) дозволило розширити спектр процедур, підвищити ефективність та результативність косметологічного лікування.

Апаратна косметологія

Впровадженння у світ естетичних доглядів апаратних видів впливу (ультразвук, мікротоки, радіоліфтинг, лазерна та фототерапія тощо) дозволило розширити спектр процедур, підвищити ефективність та результативність косметологічного лікування.
Переваги апаратної косметології полягають у тому, що найчастіше вона допомагає вирішити косметологічні проблеми без хірургічного втручання та в досить стислі терміни, і навіть зводить до мінімуму почуття дискомфорту під час проведення процедур.

Крім того, апарати, що використовуються в Anti-age Boutigue «LYS ROYAL», дозволяють підбирати параметри проведення процедури, враховуючи вік та особливості шкіри пацієнта, що робить можливим проведення даних процедур у пацієнтів будь-якої вікової категорії.

До переваг апаратної косметології можна віднести також її універсальність і чудове поєднання з багатьма іншими косметологічними процедурами.

Інші види наших послуг

Записатися

Відправте нам свою заявку і ми вам зателефонуємо.


    Заказать звонок
    +
    Жду звонка!