Ін’єкційна косметологія

Усі ми рано чи пізно обов’язково замислюємося про свою зовнішність. Для жінки це особливо важливо. Їй завжди потрібно виглядати свіжою, гарною та життєрадісною.
Шкіра — це досить міцний орган і дати їй поживні або інші речовини шляхом зовнішнього нанесення (креми, мазі і т.д.) не завжди ефективно, тому лікарі та пацієнти звертаються до мезотерапії, біоревіталізації, ін’єкцій філерів, ботоксу, плазмоліфтингу і т.д.

Переваги ін’єкційних методик:

  • майже миттєвий результат

  • низька травматичність

  • мінімальні витрати часу

  • незначний відновлювальний період або відсутність його зовсім.

Контурна пластика

Контурна пластика вважається гідною альтернативою хірургічним втручанням. Ін’єкції препаратів на основі гіалуронової кислоти чи гідроксиапатиту кальцію успішно коригують вікові зміни обличчя та дають стійкий результат без будь-яких побічних ефектів.

Корекція препаратами ботулотоксину

Зморшки – найбільш помітна ознака старіння шкіри, і не дивно, що ми хочемо від них позбутися в першу чергу. Зморшки бувають різні: статичні та динамічні (мімічні), і, відповідно, причини їх виникнення теж різні. Статичні зморшки виникають через зміни, що відбуваються у самій шкірі.

Динамічні зморшки утворюються в місцях постійної м’язової активності через те, що при скороченні м’яз коротшає і зморщує шкіру, а при розслабленні — повертається у вихідне положення і тягне за собою її назад. Тому з віком та втратою еластичності шкіри, на ній все частіше з’являються складки. Вони зазвичай утворюються навколо очей, на переніссі, на лобі та навколо рота – де наша міміка найактивніша.

Тому для корекції мімічних зморшок за наявності показань використовують ін’єкції ботулотоксину, які розслаблюють м’яз і зморшки розгладжуються (якщо зробити це вчасно). Препарати, які використовуються з цією метою (Ботокс, Ксеомін, Диспорт), а також необхідність корекції та кількість речовини, підбираються індивідуально на консультації.

Плазмотерапія Endoret

ENDORET (PRGF) / ЕНДОРЕТ – новаторська технологія терапевтичного застосування плазми, збагаченої факторами росту. В її основі — активація власних тромбоцитів пацієнта для стимулювання та прискорення регенерації тканин.

Дослівно Endoret означає – Природні Регенеративні Технології, PRGF (Plasma Rich in Growth Factors) – плазма, збагачена факторами росту. Процедура без будь-якого агресивного впливу запускає процес регенерації, відновлення, омолодження, стимулює вироблення гіалуронової кислоти та колагену.

Інші процедури

Інші види наших послуг

Записатися

Відправте нам свою заявку і ми вам зателефонуємо.


    Заказать звонок
    +
    Жду звонка!