Anti-age Boutique  «LYS ROYAL»

Anti-age Boutique «LYS ROYAL» — сімейний проект Лариси та Ольги Гринчук, засновників, провідних спеціалістів клініки та ідейних натхненників.

Сімейний проект Лариси та Ольги Гринчук, засновників, провідних спеціалістів клініки та ідейних натхненників.

Ми є камерним закладом.

Наше головне завдання — надати кожній клієнтці індивідуальне рішення, яке підходить саме їй у конкретний період часу.

Ми є камерним закладом.
Наше головне завдання – надати кожній клієнтці індивідуальне рішення, яке підходить саме їй у корнкретний період часу.
Confidence

Усі наші спеціалісти мають медичну освіту. Вся продукція та апаратура сертифікована. Ми використовуємо найсучасніші, найефективніші та найбезпечніші технології.

Quality

Ми використовуємо лише ті методи і препарати, які застосовуємо собі чи членам нашої сім’ї. Наші фахівці – професіонали з двадцятирічним досвідом у косметології та тридцятилітнім у медицині.

Reputation

Абсолютна більшість наших клієнтів є постійними. Нас рекомендують – отже, нам довіряють. Наші фахівці регулярно беруть участь у профільних конференціях та освітніх програмах.

Традиції

Anti-age Boutique «LYS ROYAL» – сімейний бізнес двох поколінь. Ми впевнені, що розвиток і зростання можливе лише в симбіозі традицій, перевірених часом, та сучасних трендів. Поєднання класики та інновацій – запорука нашої успішної роботи вже з 2012 року.

Клієнти

Наші клієнтки часто кажуть, що приходять до Anti-age Boutique «LYS ROYAL», як додому до своєї подруги. Саме цього ми прагнемо – щоб після першого візиту ви поверталися до нас ще й ще. І у нас виходить!

Ставлення

Ми завжди дуже чекаємо на вас і радіємо вашим візитам. Ми постаралися створити місце, де ви почуватиметеся, як удома у дорогих друзів. В Anti-age Boutique «LYS ROYAL» на вас чекають не тільки найпередовіші косметологічні процедури, але й доброзичливість та спілкування – адже ви прийшли до нас у гості!

Ми спеціалізуємося виключно на косметології обличчя та тіла. Все. Просто тому, що хочемо бути найкращими у своїй справі і не розпорошуватися. В Anti-age Boutique «LYS ROYAL» ви можете пройти як класичні, перевірені часом, так і сучасні нові процедури:
  • апаратна косметологія обличчя та тіла
  • догляди за обличчям
  • естетична корекція та інвазивні процедури
  • косметологія тіла
Заказать звонок
+
Жду звонка!