Комплекс BDR – Beauty Defect Repair

BDR (Beauty Defect Repair) – це унікальна комбінація методик впливу косметичних засобів та технології, створеної для довготривалого омолодження та покращення структури шкіри.

BDR – це можливість здійснення мрії сучасного світу про візуальне омолодження без ін’єкцій та хірургічного втручання.

Процедури BDR – це комплексний підхід для відновлення будь-якого типу та стану шкіри, заснований на синергічному впливі космецевтичних продуктів (пілінги, сироватки, маски) та інноваційних німецьких технологій: мікродермабразія Micropeel/Profipeel, мікронідлінг, вібраційний електростатичний поляризаційний масаж та світлотерапія.

Методика BDR очищує пори, дозволяє досягти гладкої пружної та підтягнутої шкіри. Сама процедура дає відчуття неймовірного розслаблення.
Апарат BDR оснащений 9 функціями та більш, ніж 20 програмами лікування шкіри.

Процедура підходить для:
— чутливої ​​шкіри, з куперозом та розацеа
— лікування акне та постакне
— омолодження та підтяжки овалу обличчя
— корекції зморшок
— відновлення та реабілітації після агресивних процедур, лазерних методик лікування шкіри
— усунення набряків.

Метод BDR може включати такі етапи:

 1. Micropeel – поверхневе легке мікрошліфування, яке видаляє відлущені омертвілі клітини шкіри, покращує всмоктувальну здатність шкіри та стимулює місцеву мікроциркуляцію, а також імунну систему. Оптимально підходить для гіперчутливої ​​шкіри, при розацеа/куперозі, атрофічній сухій шкірі, для витонченої та легко вразливої ​​шкіри.
 2. Profipeel — інтенсивна, але абсолютно нетравматична мікрошліфовка шкіри за допомогою пластикового диска, що обертається, з вінцями, яка надає ефект полірування шкіри, а також стимулює мікроциркуляцію, забезпечуючи механічний масаж шкіри, очищує пори, розгладжує рельєф і покращує абсорбцію косметичних засобів. Ідеальна для надмірно ороговілої шкіри, рубців, постакне та шрамів, потовщеної шкіри з розширеними порами, жирної шкіри, а також пошкодженої шкіри та шкіри з дрібними зморшками.
  * не викликає теплового пошкодження шкіри
 3. Стимуляція XL/XS – безболісний метод мікронідлінгу, який застосовується для більш глибокого введення лікувальних препаратів, а також для активації відновлення шкіри, ущільнення та підвищення пружності шкіри, покращуючи поверхневу структуру шкіри. Це повністю контрольований механічний метод без теплової дії. Для стимуляції використовується унікальна платівка із спеціально розташованими мікроголками. Мікроголки безболісно стимулюють верхні шари шкіри, не ушкоджуючи кровоносні або лімфатичні судини, забезпечуючи активацію синтезу колагену та еластину, усунення дрібних зморшок, пожвавлення функцій шкіри. Як наслідок – виразніші контури обличчя, гладка та еластична, більш щільна шкіра.
 4. Світлотерапія CalmingLight – це LED-лікування спеціальним синім світлом таких станів: акне та запалення на шкірі, набряки, подразнення, схильність до алергії, пошкоджена шкіра. Має антибактеріальну, заспокійливу дію, покращує настрій за рахунок активації вироблення ендогенного серотоніну. Шкіра виглядатиме свіжою та відпочившою.
 5. Електростатичний поляризаційний масаж – створює вібрації, які проходять через всі шари шкіри в глибоколежачі м’язи. Масаж знімає напругу та стимулює кровообіг. Вібрації сприяють детоксикації шкіри, внаслідок чого вона виглядає свіжою та здоровою.
 6. Вібраційний масаж – спеціальна техніка масажу, що стимулює лімфатичну систему. Прекрасно усуває навіть застійні набряки, виводить токсини з глибоких шарів шкіри, покращує імунітет шкіри, а також активує обмін речовин та живлення тканин. Найбільш підходить при лімфостазі, набряках, атрофічній шкірі, куперозі та варикозному розширенні вен.
 • BDR – це комплексні процедури з індивідуальним підходом, які допомагають виправляти будь-які недосконалості шкіри: зволоження, відновлення пружності, усунення зморшок, пігментних плям, постакне, лікування проблемної шкіри.
 • BDR можна застосовувати навіть для лікування вугрової висипки у підлітків.
 • Оптимальний догляд для чоловіків та жінок.
 • Методика BDR використовується лікарями для передопераційної підготовки та післяопераційного догляду.
 • BDR – це ефективна взаємодія інноваційних технологій, найновіших активних дермацевтичних компонентів та процедур, які довели свою ефективність.
 • Насадки стерильні, індивідуально упаковані та призначені для одноразового використання.

Після збору анамнезу та постановки завдання фахівець розробляє індивідуальний протокол, який оптимально підходить для лікування недосконалостей шкіри.

Процедура складається з таких етапів:

 1. Очищення шкіри/зняття макіяжу.
 2. Нанесення пілінгу для глибокого очищення шкіри. На розсуд фахівця в залежності від типу та стану шкіри підбирається один з варіантів пілінгу: тонік-пілінг, ферментний пілінг, кислотний гліколевий або молочно-лимонний пілінг (10,20 або 40%), янтарно-мигдалевий пілінг.
 3.  Використання апаратної мікродермабразії. Для цього використовується один з 2-х типів насадок: делікатний для чутливої ​​шкіри Micropeel або Profipeel для більш щільної шкіри. Всі стерильні насадки, упаковані в індивідуальні блістери і не використовуються повторно.
 4. Вібраційний та/або електростатичний поляризаційний масаж – проводиться руками спеціаліста в одноразових вінілових рукавичках. Дозволяє розслабити м’язи, зняти набряки, вивести токсини, покращити кровообіг.
 5. Мікроголкова терапія (мікронідлінг) – за потреби. Безболісна процедура стимуляції відновлення шкіри, покращення її рельєфу, звуження пор, зменшення зморшок та ліфтингу.
 6. Нанесення бустера та маски на розсуд фахівця.
 7. Світлотерапія синім LED-світлом.

Процедура займає від 1 до 2 годин залежно від вибраного протоколу.
Оптимальний результат досягається після курсу процедур з 5-10 сеансів з інтервалом 7-10 днів.

Покази

 • Лікування шрамів, постакне, посттравматичних рубців
 • Щільна, жирна, ороговіла шкіра
 • Тонкі зморшки на щоках, навколо очей, кисетні зморшки
 • Глибокі зморшки та заломи
 • Мімічні зморшки
 • Забруднена шкіра, комедони
 • Розширені пори
 • Суха, пошкоджена шкіра
 • Відновлення після сонця
 • Атонічна тонка шкіра

Протипоказання

 • Micropeel / Profipeel, стимуляція не виконується на ділянках шкіри з бородавками, папіломами, вродженими невусами або родимими плямами, на відкритих ранах чи запалених ділянках, місцях, уражених герпетичною інфекцією.
 • Світлотерапія CalmingLight не рекомендується при вагітності, світлочутливості. При прийомі фотосенсибілізаторів (роаккутан) світлотерапія проводиться не раніше, ніж через 30 днів після останнього прийому препарату.
 • Електростатичний поляризаційний масаж не виконується при вагітності, запаленнях на шкірі, гіпертермії, 2 тижні після ін’єкцій філерів, за наявності штучного водія ритму серця, епілепсії.
 • Вібраційний масаж виконується не раніше, ніж через 14 днів після введення ботулотоксину або філерів.
  Не рекомендується використовувати при тромбозах/флебітах/емболії, грипоподібних інфекціях, гарячковому стані, вагітності, наявності пухлин, штучного водія ритму серця, захворюваннях нервової системи (хвороба Паркінсона, епілепсія).

Рекомендації після процедури

 • Процедури з використанням методу Мікроголкової стимуляції можуть спричинити легке почервоніння або набряк протягом 1-2 днів. Це свідчить про інтенсивну активність на цій ділянці шкіри і не є побічною реакцією. Оптимальні результати стають видимими за 2-3 дні.

Результат

 • Зволожена та спокійна шкіра без почервоніння та подразнень

 • Гладенька та пружна шкіра

 • Звужені та очищені пори

 • Згладжені рубці та шрами

 • Відновлена ​​здорова шкіра

 • Помітно зменшені зморшки

 • Свіжа та сяюча шкіра з рівним тоном

 • Підтягнутий овал обличчя

[/tatsu_section]
[/tatsu_section]
Заказать звонок
+
Жду звонка!