Корекція фігури і естетика тіла

В Anti-age Boutique “LYS ROYAL” ми допоможемо Вам впоратися із завданням збереження краси та молодості Вашого тіла, надаючи величезний перелік процедур догляду за шкірою та корекції фігури.

Естетика тіла

В Anti-age Boutique “LYS ROYAL” ми допоможемо Вам впоратися із завданням збереження краси та молодості Вашого тіла, надаючи величезний перелік процедур догляду за шкірою та корекції фігури.
У нас Ви почнете шлях до досконалості Вашого тіла за допомогою лікувальних, розслаблюючих і доглядаючих масажів і обгортань, найсучасніших і найефективніших апаратних методик корекції фігури, а також більш інтенсивних ін’єкційних процедур для нехірургічної ліпосакції.

Масажі тіла

Масаж – це фізіологічний, перевірений багатовіковою практикою метод оздоровлення організму. Методично грамотно побудований масаж (з правильно обраними та проведеними прийомами певної інтенсивності) є відмінним засобом лікування різних захворювань, відновлення працездатності, зняття втоми та підтримки загального тонусу організму, активним засобом зміцнення здоров’я, вирішення естетичних проблем: лікування целюліту, покращення тургору шкіри, виведення зайвої рідини та токсинів, а також потужним засобом для загального розслаблення.

Корекція фігури

Всім нам хочеться отримувати задоволення від споглядання свого відображення у дзеркалі! Щоб ваше тіло було красивим і здоровим, треба приділяти йому стільки уваги, скільки ви приділяєте своєму обличчю і макіяжу. Ми пропонуємо почати шлях до досконалості вашого тіла з відвідування кабінету естетики тіла, де команда професіоналів допоможе вам оздоровитися, повернути молодість, красу, стрункість та підтягнутість.

Широкий вибір лікувальних, розслаблюючих і доглядаючих масажів і обгортань, апаратні методики корекції фігури в Anti-age Boutique «LYS ROYAL» — допоможуть перемогти естетичні недоліки та стреси, зроблять вашу шкіру підтягнутою та пружною, додадуть сил, енергії та впевненості. Адже доглянуте тіло – ознака здоров’я, а також любові та поваги до себе!

Інші види наших послуг

Записатися

Відправте нам свою заявку і ми вам зателефонуємо.


    Заказать звонок
    +
    Жду звонка!