Хіромасаж обличчя

Хіромасаж – це неймовірно приємна процедура!
Він дозволяє викреслити зі свідомості всі суттєві проблеми, налаштовує на винятково позитивний лад, а приємна музика допомагає масажисту домогтися розслаблення кожного м’яза на вашому обличчі.

Хіромасаж обличчя – це суміш енергетичного масажу з мануальним, релаксуючим і, перш за все, моделюючим, спрямованим на тонізацію м’язів та активний лімфодренаж. Хіропрактика — це шлях до оздоровлення без лікарських препаратів, заснований на лікувальній дії рук фахівця.

Це техніка глибокої дії на нервово-м’язовий апарат з метою покращення тургору шкіри та зняття психологічного стресу всього організму.

Насамперед, хіромасаж – це неймовірно приємна процедура! Він дозволяє викреслити зі свідомості всі суттєві проблеми, налаштовує на винятково позитивний лад, а приємна музика допомагає масажисту домогтися розслаблення кожного м’яза на вашому обличчі.

 • Процедура, яка не тільки дає хороший естетичний результат, а також чудово розслаблює та знімає стрес.
 • Підходить для будь-якого віку та типу шкіри.
 • Чудовий варіант для подарунка.

Робота масажиста нагадує вправний ритуальний танець рук на обличчі клієнта. Легкі погладжуючі рухи подушечками пальців чергуються з щипковим розминанням поверхневих і глибоких м’язів обличчя. Ці прийоми раптово змінюються розтиранням за допомогою ребра долоні, тильної та долонної поверхні кисті. І все це робиться дбайливо, безболісно, ​​ніжно і, водночас, активно та інтенсивно.

Сеанс масажу незмінно супроводжує приємна музика, яка дозволить вам забути про всі турботи та досягти максимального розслаблення.

Під час хіромасажу Ви не тільки отримуєте ефективний масаж обличчя, зонами впливу також є шия, декольте, шийно-комірцева зона, руки.

Видимий і стійкий результат досягається завдяки хорошому, правильному опрацюванню та розслабленню м’язів обличчя, шиї, декольте, рук, а також використанню якісних препаратів, які беруть участь у процедурі: масажний крем, маска.

Тривалість процедури – близько 1,5 години

Курс сеансів хіромасажу для досягнення оптимального результату:

Інтенсивний – від 8 до 12 сеансів двічі на тиждень.

Підтримуючий після інтенсивного курсу 1 сеанс на тиждень протягом 3-х місяців.

Після 3-місячної перерви рекомендується пройти ще раз інтенсивний курс

покази

Цей вид масажу підходить для атонічної, в’янучої шкіри, схильної до набряків та утворення мімічних зморшок і складок.

Результат

 • підвищення еластичності шкіри та тонусу м’язів обличчя

 • насичення шкіри киснем, масаж сприяє виведенню токсинів

 • профілактика появи зморшок та розгладжування наявних зморшок

 • коригування овалу обличчя – виражений ліфтинговий ефект (дозволяє позбутися «подвійного підборіддя», зменшити глибину носогубних складок, відновити овал обличчя)

 • усунення сухості шкіри та набряклості тканин

 • покращення стану шкіри при куперозі

 • покращення психо-емоційного стану

 • глибока релаксація

Ціна

1500 грн.
Заказать звонок
+
Жду звонка!